![2 2](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_2.jpg)
![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![23 23](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08218.jpg)
![dsc09628-4 dsc09628-4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc09628-4.jpg)
У спекотну літню пору на берегах Черняхівського ставу ніколи не бракує відпочивальників. Тепер їх точно буде ще більше, адже невдовзі матимемо справжній пляж.
Сьогодні Черняхівська районна громадська організація «Україна – це МИ» завезла на берег ставка шість вантажівок річкового піску. Зовсім скоро його рівномірно розгорнуть грейдером по поверхні пляжу.
Але місцеві дітлахи не чекають на завтрашній день: вони вже сьогодні мають натхнення ліпити з піску пасочки, що успішно й роблять. Літо продовжується…