![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Шановні черняхівці!
Вам набридло спостерігати за тим, як сусід чи інший громадянин виносить сміття на дорогу чи в посадку біля будинку? Набридло дивитись на поламані зупинки? Можливо, Ви знаєте, хто вкрав новенький смітник зі стадіону?
Саме для Вас Черняхівською районною громадською організацією “Україна – це МИ”, оголошується безстрокова акція – “Громадський контроль”.
Умови акції:
1. Зніми на відео “вандала” (за винесенням сміття, нівеченням паркану чи інших громадських цінностей).
2. Виклади відео на сайт “Моя Черняхівщина” ( анонімність гарантована).
3. Отримай грошову винагороду.
Не тільки набридло. Вже вивертає від торб на дорозі, пошматованих собаками. Де адмінкомісія селищної ради? Людей треба гривнею наказувати, інакше нічого не буде.На замості з Ладигіна вивезли сміття.десятки машин. На ранок наступного дня – новенькі мішки… Ось так і живемо.Поки не буде централізованого вивозу, то віз і нині там… А Бабицький як завжди…