![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Минулого тижня Черняхівська районна громадська організація «Україна – це МИ» разом із працівниками Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи здійснили обрізку сухостою і повалених дерев вздовж берегів Черняхівського ставка, у тому числі й на острові. У результаті дружної й згуртованої роботи навантажили майже машину дров
і відправили її до спортивної школи для опалення приміщень.
Організував ці роботи член керівної ради ЧРГО «Україна – це МИ», керівник сектору риболовлі громадської організації Сергій Дзюблик. Він зазначив, що обрізка сухостою продовжуватиметься й далі