![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
У суботу вранці Сергій Дзюблик, член Керівної ради Черняхівської районної організації «Україна – це МИ», голова підрозділу спортивної риболовлі цієї організації, разом з іншими її активістами виявив на Черняхівському ставку три браконьєрські рибальські сіті. До активістів згодом приєдналися представники правоохоронних органів.
Рибу відпустили у воду, а сіті спалили.
ЧРГО «Україна – це МИ» та правоохоронні органи просять усіх свідомих громадян посприяти у виявленні та знешкодженні браконьєрів.
З огляду на нерест, а також на те, що цей ставок кілька разів ЧРГО «Україна – це МИ» зарибила мальком, який зараз ще росте, -громадські активісти просять усіх утриматися від будь-якого вилову риби в ньому.
Усіх, хто володіє інформацією про браконьєрів, просимо звертатися до Сергія Дзюблика (0633551194) та до правоохоронних органів.
Частіше дивіться, сіті браконьєрами кожен день ставляться. Бо ловлять рибу і продають. А самі розказують , що їздять уклєйку на вудочку ловити.