![2 2](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_2.jpg)
![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![23 23](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08218.jpg)
![dsc09628-4 dsc09628-4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc09628-4.jpg)
Зображення капітана збірної України Андрія Шевченка з`явилося на агітаційному календарику Віталія Журавського, що буде балотуватися в народні депутати України по мажоритарному округу в Житомирській області, до якого входить і Черняхівщина.
Також разом з календарками із зображенням Шевченка роздають календарі матчів Євро-2012, які розписані тим самим слоганом: “За Україну разом. Віталій Журавський”.
Зазначимо, що Віталій Журавський у Верховній Раді України представляє Партію Регіонів.
Після виборів Президента України у 2004 році, де Шевченко підтримав Віктора Януковича, футболіст заявляв, що більше ніколи не буде ні за кого агітувати…
Нагадаємо, вибори у Верхову Раду пройдуть восени 2012 року.
Українська правда
Хай потім тільки спробує оправдовуватись ,один раз лохонувсь вже , єдине що його порятує це виведення збірної в плей-оф, не справиться буде колись відповідати за одне та друге перед Кличком .