![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
З цією метою з’являється все більше телефонних номерів на білбордах, на які можуть зателефонувати люди, котрі зіштовхнулися з проявами корупції.
Проте виникає питання: чим же завадив такій благородній меті – викрити корупціонерів – маленький, але такий важливий під час морального становлення нації прапорець, який майорів на білборді в центрі Черняхова на фоні великого Прапора України як символ того, що ми свідомі від малого і до великого?
Так, він був поганенько закріплений, похитнувся, нещасний, як похитнулася наша державність, яку ми словами на постері витягнемо з ярма своїми могучими справами, а де ж маленькі справи, де самосвідомість, шановні?