![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Завтра, в п’ятницю, 23 січня, В Черняхівському районному будинку культури відбудеться лялькова вистава “Зачарована рукавичка” Ірини та Яна Златопольських. Режисер-постановник вистави – дев’ятикласник Нікіта Перцев. Актори-ляльководи – працівники РБК Мирослава Кушнірук, Світлана Новицька, Ілона Свірська, Алла Цуд, Оксана Фещук. У ролі Їжачка – директор районного будинку культури Василь Капустін.
Ранкова вистава розпочнеться о 10.30, денна – о 14.00. Вартість квитка – 10 грн.
Запрошуються як юні, так і дорослі поціновувачі мистецтва.