Юрій КОСТЕНКО: «Арифметичне» об’єднання опозиції не буде ефективним”

«В українській політиці повинна з’явитися сильна правоцентристська партія», -– заявив народний депутат України, лідер Української Народної Партії Юрій Костенко. За його словами, «об’єднання правих політичних сил є найбільш корисним для розвитку України, бо саме праві сили провели успішні системні економічні реформи в посткомуністичних країнах Центральної та Східної Європи, створивши потужну ринкову економіку та середній клас».
На його думку, «відсутність правої більшості в парламенті та правого уряду протягом усіх 20 років незалежності України не дозволила провести системних ринкових економічних реформ на користь малого та середнього підприємництва, створити умови для формування середнього класу». Костенко вважає, що «головне завдання української політики – створити умови для того, щоб у парламенті з’явилася правоцентристська ідеологія, яка стане на заваді прийняттю популістських рішень, спрямованих на збільшення видатків бюджету, замість створення економічних умов для його наповнення».
«УНП проводить переговори з іншими близькими за ідеологією опозиційними силами, щоб об’єднати їх», – заявив Костенко. За його словами, «таке об’єднання підвищить конкурентоспроможність правих сил в очах виборців, переважна більшість яких хоче мати робоче місце та підвищення зарплати». «Це праві рецепти виходу з кризи, які необхідно реалізувати через відповідне законодавство». На думку Костенка, «арифметичне об’єднання критично налаштованих до влади політичних сил не дасть відповідного ефекту. Просте об’єднання опозиції, яке складається з лібералів – Яценюка, лівоцентристів, – БЮТ, інших партій, не приведе до принципових змін державної політики на користь національного виробника та національних інтересів. Лише за умови укрупнення правих партій в одну Україна, нарешті, отримає ту політику, яка забезпечить тривале економічне зростання».

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
1 3 13 21
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829