![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
Як скромно й непомітно зазначено в правому верхньому куточку останньої сторінки газети «Нове життя», 29 лютого 2012 року в малій залі Черняхівського районного будинку культури відбудуться загальні збори представників громадян за місцем проживання – жителів Черняхова. Зі звітом про виконання програми соціально-економічного розвитку громади та свою роботу виступить черняхівський селищний голова І.В.Бабицький.
Початок – о 15.00.
В оголошенні зазначено: «Свої зауваження, пропозиції та запитання надавати в селищну раду – особисто або по тел.: 4-21-34».
от, якби ж то пєхов приїхав,то скликали та звозили. а та по пинципу: менше заєш – краще спиш.