![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Під час АТО на сході України був поранений військовослужбовець 95-ї аеромобільної бригади Олександр Голяченко – наш земляк із Славова. 16 червня у військовому госпіталі міста Харкова він помер.
Олександрові було 22 роки. Його мобілізували 11 березня. У хлопця залишилися батьки та дві сестри.
Учора ввечері біля пам’ятника Жертвам Голодомору відбувся траурний мітинг. На прохання Молодіжного Руху Черняхівщини Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир відслужив заупокійний молебень за полеглим воїном та всіма загиблими захисниками України.
Разом з усіма молилися жителі рідного села Олександра – Славова, голова райдержадміністрації Павло Дзюблик, секретар селищної ради Вікторія Євпак.
Вічна пам’ять і слава героям України, які віддали свої життя за наш народ.