І що б ми робили без Пехова?

Прес-служба майбутнього кандидата у народні депутати Володимира Пехова в особі Антона Бойчука продовжує постачати читачу недостовірну інформацію. Так в останньому числі «Нового життя» «Юні винахідники показали себе»( поряд із черговим традиційним нагадуванням про ремонт за кошти Пехова підлоги в спортзалі Черняхівської гімназії) нібито вустами вчителя фізики Володимира Сив’юка мовиться: «Мені 72 роки, і я вже не один рік беру участь у подібних заходах. Володимир Пехов – це перша людина, яка нам допомогла конкретно – грішми» (йдеться про цьогорічну поїздку команди обдарованих дітей Черняхова на Всеукраїнський відкритий турнір раціоналізаторів і винахідників до Чернігова). Не віриться, щоб така шанована людина, як Володимир Сидорович міг таке сказати. Бо ж минулого року кошти для поїздки на цей самий турнір давали приватні підприємці Олег Криницький, Анатолій Підлісний та Сергій Тарнавський. Хай і не так багато, як Володимир Пехов, але ж хіба благодійність завжди вимірюється кількістю нулів на банкнотах? До того ж минулорічну поїздку черняхівських дітей до Чернігова, як призерів обласного конкурсу винахідників, фінансувала в основному держава, а кошти приватних підприємців були додатковими. Цього ж року наші юні земляки поїхали на Всеукраїнський турнір не як призери, тому мусили шукати спонсора, який повністю оплатив би цю поїздку.
А наступного року Володимир Пехов може й не дати гроші на чергову поїздку юних Кулібіних до Чернігова, бо буде вже або у Верховній Раді, або в своєму Алчевську. І тоді знову доведеться Володимирові Сидоровичу звертатися до місцевих підприємців. Як він тоді їм дивитиметься в очі?
Тож щоб не перекручувати слова чесних людей, купіть, пане Пехов, своєму Антону Бойчуку диктофона.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

2 коментарі to “І що б ми робили без Пехова?”

  • Перлмуттер says:

    Взяв “Нове життя” і читаю слова В.С.Сив’юка в цій статті:”Мої учні вперше поспілкувалися зі своїми однолітками з великих міст – Харкова, Донецька, Запоріжжя….” А що, в минулі поїздки на цей всеукраїнський конкурс їм не давали цього робити і примушували черняхівських дітей спілкуватися з провінціалами з Мухосранська і дєрєвні Тупиє Угли?

  • natalja says:

    А ви, шановні, візьміть газетку у тиражі 90 тис. екз., що розносять по районах “Рідний дім” і ще більше посмієтеся! Складається враження, що пан Пєхов Господь Бог, бо все він робить за “свої” гроші. І сам, горемичний, фонтана черняхівцям зробив, і знак встановив й ледь не всі сільські ради полагодив. А по других районах – хоч ордена йому чіпляй! Можете поцікавитися по других районах – відсотків 80 брехня-брехнею!

Залишити коментар

Gallery
26 dsc09698 img_6080 100_1023
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031