![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Проблема безробіття залишається актуальною. Навіть людям із вищою освітою важко знайти роботу, а без освіти взагалі складно. Тому нині більшим попитом користуються саме робочі професії. Але навіть на таку посаду проблемно влаштуватися через брак вакансій. Пошук робочого місця вимагає багато зусиль і витрат і може тривати від декількох тижнів до кількох місяців. Тому безробітний часто задається питанням: «Чи можливо знайти роботу в моєму місті?».
Насправді знайти роботу – це цілком реально. Головне бути активним у пошуках. Переглядати газети з оголошеннями, відсилати резюме і набратись якомога більше терпіння. У Черняхові впродовж 2015 року нарахувалось 16 вакансій: інженер, екскаваторник, програміст, бухгалтер, торговий представник, cекретар, складальник електровимірювальних приладів та інші. Навантаження на одне вільне робоче місце становило 40 чоловік.
Вакансії на Черняхівщині у сфері адміністративної роботи, робочих спеціальностей, фінансів та в сфері послуг не є секретом: вони часто публікуються в ЗМІ.
У Черняхівському районному центрі зайнятості перебуває 635 безробітних, що на 6,9% більше, ніж у минулорічному періоді. За направленням служби зайнятості працевлаштовані 97 осіб. Тож хто захотів, – той і влаштувався.
Хоча Черняхів – це невелике місто, але навіть тут цілком можливо отримати роботу.