12 червня Павло Дзюблик працював у Хорошівському районі

12 червня Павло Дзюблик працював у Хорошівському районі.Відвідав навчальні заклади, у яких замінили вікна за кошти, що я спрямував виключно для них цільовою субвенцією з держбюджету.
Директори і колективи не нахвалять якісні зміни у температурному режимі закладів. Вашій увазі моменти спілкування з працівниками Сколобівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Нарікають педагоги на місцеву дорогу, яку почали ремонтувати і не завершили-в телефонному режимі з’ясовую всі обставини і таки мені обіцяють, що в найближчий час ситуацію виправлять.

Наголошують, що є потреба у дитячому майданчику-працюю над тим, аби вирішити це питання не точково, а комплексно, по усьому округу, бо є потреба, а значить є діти і це чудово.
Для них живемо і працюємо.

Приємно вразила Павла Дзюблика зустріч з потужним батьківським, учнівським, педагогічним колективами Давидівського навчально-виховного комплексу “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів», що в Хорошівському районі.
Майже 500 тисяч гривень з держбюджету залучено депутатом на реконструкцію-термосанацію цього закладу у минулому році. Знову ж, адміністрація НВК наголошує на відчутній економії на опаленні. І, звісно, усі радіють естетичному вигляду закладу освіти у рідному селі.

З таким дружним колективом можна гори перевернути! Дякую за вражаючий прийом і приємне спілкування. Радію, що приніс користь громаді Вашого села.

Крім того, колектив цього закладу брав участь у Еко-квесті і отримує у 2018 році 15 тис. грн. на потреби свого закладу освіти. Так і має бути, ми маємо використовувати всі можливості задля покращення середовища нашої життєдіяльності.

Павло Дзюблик мав приємну робочу зустріч з активом села Краївщина, що в Хорошівському районі.
Перш за все хочу подякувати, що у жарку літню пору знайшли час, аби поспілкуватися.
Бачимося не вперше, цього разу маємо гарний привід-спільно оглянули якісні зміни у Краївщинському навчально-виховному комплексі «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ».
В минулому році більше 500 тис. грн. спрямував держсубвенцією на термосанацію приміщення, а саме заміну вікон у цьому закладі освіти.
Моя мета-зекономити кошти на місцях, аби їх використовували на потреби громади, а не для опалення «повітря за вікном» через дірки у тих же вікнах.
Крім того, це сприяє комфортному навчанню учнів та естетичному вигляду будівлі школи, що теж важливо, погодьтеся.
У ході розмови з’ясували, що у громади є ряд інших нагальних проблем, визначилися разом з пріоритетними напрямками і тепер працюємо далі.
Ось так.

Продовжуємо підводити підсумки Еко-квесту до Дня довкілля «Наше Полісся».
Цього разу зустрічався з директорами загальноосвітніх навчальних закладів Хорошівського району.
Приємно зауважити, що це перший район, де чи не усі голови ОТГ були присутні на нашій підсумковій нараді. Окремі слова подяки керівництву району, що ніколи не стоять осторонь гарних починань і самі є генераторами ідей, що лише на користь Хорошівщини.
Приймала усіх нас гостинно школа-переможниця в Хорошівському районі, нею стала Новоборівська гімназія, саме вона і отримує головний приз-100 тис.грн.
Усі інші школи, які брали участь у конкурсі, теж не залишаться без подарунків-по 15 тис.грн. кожному закладу освіти передбачено і вже влітку визначені кожним речі будуть закуплені, аби у новому навчальному році слугувати нашим завзятим учням.
Дякую усім командам, які брали участь у Еко-квесті. Я захоплююся Вами і не перестану дивуватися винахідливості, згуртованості, ідейності, які Ви продемонстрували.
Продовжуйте починання, які ми спільно зробили в межах Еко-квесту і тоді наше Полісся точно стане ще кращим.

Усім вручено Подяки, а лідеру перегонів – ще й Почесну грамоту Міністерства екології та природних ресурсів України.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
dsc083613 12 34 img_6080
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930