![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
На межі Черняхівського та Житомирського районів куратор пробігу передав факел, який символізує мир, гармонію і взаєморозуміння в світі, – начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
Черняхівці передали символ пробігу колегам з Червоноармійського району. Мещканці населених пунктів району щиро вітали марафонців, спілкувалися, бажали здоров’я та дружніх стосунків.
Організатори дякують за фінансову підтримку у проведенні заходу голові райдержадміністрації Анатолію Підлісному та приватному підприємця Миколі Ананьєву.
ДОВІДКОВО
Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки.
Всесвітній біг заради гармонії проводиться у понад 100 країнах світу протягом останніх 27 років.