![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Народний депутат України Павло Дзюблик, команда «Конкретних справ», ЧРГО «Україна – це МИ» традиційно запрошують черняхівців та гостей містечка на свято Водохреща, яке відбудеться на березі Черняхівського ставу 19 січня, в суботу. Початок заходу – о 10.30.
Освячення води в Черняхівському ставку здійснить Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир,
Кожен бажаючий зможе пірнути у хрещенську воду, а потім зігрітися рибною юшкою прямо на березі ставу. Юшку зварять за особливим рецептом. Пригощання безкоштовне – від Павла Дзюблика і «Конкретних справ».