![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Діти впродовж 20 днів були забезпечені п’ятиразовим харчуванням, належними умовами проживання. Програма табору включала в себе цікаві конкурси, спортивні змагання, туристичні перегони, квести, ігри, розваги та багато інших корисних справ.
– Ми не забудемо кожну хвилину, проведену з нашими вожатими. Мрія кожного з нас – знову повернутися ще раз у табір «Світанок», покричати наші улюблені кричалки. Це великий стимул для молодших дітей – продовжувати досягати нових вершин, щоб мати змогу поїхати в «Світанок» ще,- розповіла Наталя, яка зі слізьми на очах поверталася додому.