![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
О.Слобожан: 33% усіх ОТГ є членами АМУ Членами АМУ вже є 675 громад України. Про це 15 лютого 2018 р. на загальних зборах Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України поінформував виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.«На сьогоднішній день є 675 членів АМУ, з них 235 – це об’єднані територіальні громади. Асоціація міст України – єдина організація, що об’єднує фактично 33% усіх ОТГ України»,- зауважив він. На останньому засідання Правління АМУ прийняло у члени Асоціації Андрушківську сільську раду (ОТГ), Станишівської сільської ради (ОТГ), Барашівську сільську раду (ОТГ) та Ємільчинську селищну раду (ОТГ) Житомирської області. Нині членами АМУ є такі громади Житомирщини: Андрушки, Андрушівка, Баранівка, Бараші, Бердичів, Білокоровичі, Вишевичі, Ємільчине, Житомир, Корнин, Коростишів, Коростень, Лугини, Малин, Новоград-Волинський, Овруч, Олевськ, Радомишль, Станишівка, Червоне. Голова Житомирського РВ Асоціації міст України – Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.
Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ