![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
24-25 жовтня на території Житомирської області очікуються складні погодні умови.У зв’язку з переміщенням на Україну активного циклону протягом 24-25 жовтня на території Житомирської області очікуються складні погодні умови:
24 жовтня: дощ, вітер північно-західний 7-12 м/сек, пориви 15-20 м/сек. Зниження температури вночі та вдень до 3..8º тепла.
25 жовтня: вночі дощ,подекуди з мокрим снігом,вдень дощ, вітер північно-західний 7-12 м/сек, пориви 15-20 м/сек. Подальше зниження температури вночі до 0..5º тепла, вдень 3..8º тепла.