![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
У ході квесту триватиме пошук на місцевості з використанням оригінальних підказок. Приз – скарби Немирича.
Якщо ви молоді й завзяті патріоти, які цікавляться історією рідного краю, запрошуємо вас об’єднатися в команди по 8-10 чоловік, активно пригадати історію Черняхова і звернутися до організаторів заходу для реєстрації: 0674113178.
Захід відбудеться за підтримки народного депутата України Павла Дзюблика.