![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Заступник прокурора Житомирської області Мякішев Віталій Леонідович 28 жовтня 2016 року, відповідно до вимог ст. 22 Закону України „Про звернення громадян”, здійснить особистий прийом громадян у смт. Черняхові. Початок – о 14.00.
Особистий прийом проводитиметься у приміщенні прокуратури (смт. Черняхів, вул. Слобідська, 1, ).
Здійснюється попередній запис за тел. 4-12-50; E-mail: prok_chernyakhiv@ukr.net
Коростишівська місцева прокуратура