29 березня відбулися сходи сіл у Вишполі та Зорокові

29  березня відбулися  сходи сіл у Вишполі та Зорокові.

У Вишпільському будинку культури відбувся схід села. Людей,бажаючих  послухати голову Вільської  ОТГ Петра Бєлого та  висловити свої думки з приводу розвитку громади,  виявилось небагато. Це свідчить про байдужість  громадян до того, що відбувається навколо них.

Із вступним словом до присутніх звернувся голова громади- Петро Бєлий. Він поділився  здобутками  останнього часу. Зокрема йшлося про залучення інвестицій  до Вільської ОТГ.

Бюджет громади та його наповнення. Не менш важливою справою є інвентаризація земель, яку найближчим  часом збираються провести в громаді.

У планах Петра Бєлого  –  відбудова закладів культури, які занепадають.

З приходом весни актуальною проблемою є наведення порядку в селах, зокрема вирубка кущів, побілка бордюрів та ін. Саме тому 1 квітня по Вільській ОТГ оголошено всегромадську  толоку.

Болючим питанням є сміттєзвалища, люди, не задумуючись про наслідки, викидають непотріб у  невідведених для цього місцях. Тому присутні вирішили, що у Вишполі  буде вибрано певний день, коли в селі  збиратимуть сміття і  відвозитимуть у призначене місце.

Не менш болючим є питання самогоноваріння. Петро Віталійович звернувся до присутніх із проханням не займатися цим, адже це дуже небезпечно і до того ж карається законом:тим , хто продаватиме алкоголь, передбачено штраф у розмірі 10 тисяч гривень.

На сході села були  присутні представники району. Начальник  відділу сільського господарства Черняхівської РДА Петро Трохименко розповів присутнім про сплату податків на землю. Також він зазначив, що Вільська ОТГ має потенціал, адже нею керує справжній господар Петро Бєлий.

Методист відділу освіти Надія Кирийчук похвалила за гарну  роботу вчителів Вишпільської  школи та вихователів дитячого садочку.

Головний  спеціаліст відділу культури Черняхівської РДА Світлана Ващук відмітила  активну участь Вишпільського будинку культури у житті району.

Головний ветеринарний лікар району  Світлана Литвиненко розповіла про такі небезпечні хвороби,  як сказ, лейкоз, африканську чуму та грип. Присутні у залі задавали їй питання стосовно вакцинації тварин.

Цього ж дня був схід села і у Зорокові. В будинку культури зібрались місцеві жителі, голова  громади староста  та представники району. Голова громади поділився планами на майбутнє стосовно розвитку громади. А саме: побудову птахоферми, асфальтного заводу, створення реабілітаційного центру на території громади.

Присутніх  у залі хвилювали питання ремонту доріг, приватизація землі, відведення місць для пасовищ та інше. В залі зчинилася сварка з приводу засмічення цвинтаря та пасовищ.

  

Директор Зороківського козацького ліцею Олег Шевцов запропонував  організовано співпрацювати з усіма школами,що в громаді. Це стосується ремонту доріг та шкільних автобусів.

На сході села також були  присутні представники району. Начальник  відділу сільського господарства Черняхівської РДА Петро Трохименко наголосив,що в громаді має бути взаєморозуміння .

Методист відділу освіти Світлана Колядич говорила про освіту дітей та їхні здобутки.

Головний  спеціаліст відділу культури Черняхівської РДА Світлана Ващук відмітила, що давно вже не проводились концерти у Зорокові.

Головний ветеринарний лікар району  Світлана Литвиненко розповіла про  небезпечні хвороби  тварин.

Хочеться вірити, що подібні сходи сіл дадуть певний результат, люди допомагатимуть один одному, а Вільська ОТГ житиме і буде багата  на нові здобутки  і звершення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

1 коментар to “29 березня відбулися сходи сіл у Вишполі та Зорокові”

  • Людмила says:

    А цей кабан.який розвалив колгосп і отхватив 2 га землі в с.Вишпіль не соромиться туди їхать.Щоб….виступить

Залишити коментар

Gallery
28 dsc_0867 dsc_0869
Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031