![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Розпорядження про призначення опубліковане на офіційному інтернет-представництві Президента України.
Головою Черняхівської районної державної адміністрації Житомирської області став Анатолій Леонідович Підлісний.
Анатолій Леонідович Підлісний є депутатом Черняхівської райради, членом «Нашої України», очолює ПП «Атлант», яке займається обробкою будівельного та декоративного каменю.
Нагадаємо, що депутати Черняхівської районної ради на одній із сесій підтримали саме кандидатуру Анатолія Підлісного на зазначену посаду і надіслали відповідне звернення керівникам держави.
Іронія долі останнього вождя племені Магікан. Останній голова останньої районної даржавної адміністрації в останні дні існування Черняхівського району