![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
У Житомирській обласній бібліотеці імені Олега Ольжича з 17 лютого по 1 березня діє фотовиставка житомирянина Валерія Логінова (позивний “Аскольд”), що є бійцем 95-ї аеромобільної бригади.
140 фотознімків, зроблених безпосередньо на передовій і які зображають побут військових, котрі перебували в зоні АТО, привабили до виставки вже значну кількість людей. Усі знімки зроблені на мобільний телефон без постановки та показують звичайні людські стосунки між бойовим-побратимами.
Ці світлини допоможуть людям зрозуміти, що насправді відбувається на Сході України, усвідомити на скільки нашим землякам потрібна підтримка кожного з нас та спонукатимуть прийняти участь у черговій благодійній акції від волонтерських організацій або ж самому стати її ініціатором аби засвідчити і свою небайдужість до спільного лиха.