![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
6 травня в Черняхівській гімназії було проведено захід, присвячений Дню пам’яті та примирення, а також сімдесятій річниці закінчення Другої світової війни. На ньому були присутні герої антитерористичної операції – Олександр Паламарчук і Богдан Ковач та ветерани-інтернаціоналісти афганської війни Леонід Жовтовський та Віктор Калініченко.
Вперше за довгий час концертні номери були поєднані з інформаційними хвилинками, які абсолютно по-новому подають і Другу світову, і Велику Вітчизняну війни.
Виступаючі наголошували на необхідності військового гарту молоді. «В суспільстві, де не служити стає модно, мало надії на визволення та незалежність”, – зазначив у своєму виступі голова районної організації воїнів-афганців Леонід Жовтовський .
Учні гімназії декламували власні поезії про людину на війні, деякі презентували новели та пісні.Загалом вся програма свята розкривала основну ідею: щоб перемогти у теперішньому конфлікті, потрібно мобілізуватись заради спільної мети і в жодному разі не забувати подвиг предків.