Агітбригада «Екологічна варта» з Андріївки стала призером районного конкурсу

23 березня у приміщенні Черняхівського будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап ХVІ Всеукраїнського агітаційного конкурсу «Земля – наш спільний дім» на тему «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони». У конкурсі взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів району.

Високий рівень виконавської майстерності, впровадження інноваційних форм роботи у розв’язанні екологічних проблем, збереження та раціональне використання земельних ресурсів, конкретну природоохоронну діяльність колективу продемонструвала команда Андріївської загальноосвітньої школи I-III cтупенів «Екологічна варта».

Члени журі відзначили високу виконавську майстерність із висвітлення актуальних питань природоохоронної та пропагандистської роботи команди у складі  Ваховської Анастасії, Марії Плисак, Аліни Юхимець, Марини Гаркавенко, Нікіти Бірюкова, Вадима Ковтонюка та Артема Бойка, які  є неодноразовими переможцями районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів агітколективів і які цього разу не відступили і зайняли 2 почесне місце серед агітколективів району, розкривши свою  роботу за рік. Саме наші діти є активними учасниками різних екологічних акцій, організаторами агітації в школі щодо збереження та покращення екологічного стану своєї місцевості.

Я вважаю, що участь в екологічній агітбригаді активно формує в моїх учнів організаторські здібності та навички: уміння в художній формі висвітлювати сутність ідеї, аргументувати її, емоційно впливати та переконувати слухачів. Подолання труднощів, що виникають під час виступів, виховує в команди самостійність, цілеспрямованість, наполегливість.

Великий внесок у створення агітаційного виступу вносять саме учасники, адже для них надзвичайно важливо бути в тандемі і комфортно почувати себе на сцені, представляти свої інтереси, допомагати вирішувати екологічні проблеми саме своїм способом і відстоювати їх за допомогою запропонованих ідей.

Переконаний, що за такими творчими, креативними й ексклюзивними  дітьми майбутнє нашої України

Дмитро Мельник, педагог-організатор

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 2,33 з 5)
Завантаження...

2 коментарі to “Агітбригада «Екологічна варта» з Андріївки стала призером районного конкурсу”

Залишити коментар

Gallery
2 7 17 24
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031