Акція «Золота полиця бібліотеки: вибір молоді» в бібліотеках Черняхівщини

З метою популяризації книги та читання, підвищення авторитету книги, виховання шанобливого ставлення до тих, хто творить для нас, вкладаючи серце і розум у геніальний винахід людства – книгу, Черняхівська центральна районна бібліотека включилась у обласну акцію «Золота полиця бібліотеки:вибір молоді». З метою виявлення найпопулярніших книг серед молоді було проведено анкетування «Насолода читанням – насолода життям», інформацію про проведення акції поширено в мережі Інтернет.

        В запропонованому анкетуванні взяли участь користувачі з 23 бібліотек району. Претендентами на «Золоту полицю» стали книги українських та зарубіжних авторів. Спектр досить широкий.

     Наприклад, читачі Вільської бібліотеки обрали книгу С. Лойка «Аеропорт», братів Капранових  «Забудь-річка», М.Дочинця «Криничар», П.Загребельного «Роксолана», О. Забужко «І знов я влізаю в танк».   Читачі Селянщинської  сільської бібліотеки обрали книги В.Шкляра «Маруся», М.Матіос  «Приватний щоденник… Майдан… Війна…».  Читачі Селецької сільської бібліотеки обрали книги Н.Гурницької «Мелодія кави у тональності кардамону», М.Мітчел «Віднесені вітром», М.Матіос «Солодка Даруся».  Бібліотека с. Пекарщина на «Золоту полицю» представила книги серіїї «39 ключів».

Найбільше учасників анкетування було в Черняхівській районній бібліотеці. Книги, що увійшли до переліку претендентів на «Золоту полицю» були досить різноманітними. Але ,найбільше до вподоби юним читачам ті, що відображають події сучасності, особливо нових українських авторів. Серед них – А.Кокотюха «Повний місяць», «Пророчество», «Таємне джерело», І.Роздобудько «Гудзик»,  «Гудзик- 2». Приємною несподіванкою став вибір творів Юрка Гудзя «Барикади на Хресті», «Замовлення невидимих крил», «Набережна під скелями».

Зважаючи на такий вибір, бібліотекар читального залу Протасевич Л.А. провела годину поезії «Непрочитаний Юрко Гудзь» для старшокласників ЗОШ І-ІІІ ст., яка відкрила для них несподівану, трагічну історію життя поета-земляка, його незвичайний талант передбачення історичних подій, відображення сучасних реалій. Багато молодих людей цікавляться сучасною поезією, зокрема місцевих авторів, прагнуть зустрітися із ними. Для наших користувачів відкрито книжкову виставку «Поезії сила чарівна» та організовано  зустріч з автором  поетичної збірки «Вектор надії, вектор любові» Марією Кучер – черняхівською поетесою. Маємо надію, що «Золота полиця» наших бібліотек буде і надалі  поповнюватись новими виданнями, адже, читаючи гарні книги, люди стають добрішими та розумнішими.

http://kniga-live.blogspot.com/

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
14 22 122 100_1020
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930