Алла Купрієнко: «Поважаю людей, які вміють вислухати й порадити»

Люди інколи забувають робити добрі справи, думають лише про себе, обманюють. У такий складний  час важливо допомагати одне одному» , -вважає наша землячка, уродженка Ганнополя , майстр виробничого навчання Житомирського вищого професійного училища-інтернату Алла Купрієнко.

Народилася вона 3 травня 1978 року. ЇЇ батько Володимир Дмитрович був учителем фізики та математики, а мати Любов Тарасівна – різноробочою.

У родині, крім Алли, виховувалася ще одна дитина  -син Володя.

Змалку Алла росла хорошою дівчинкою, допомагала батькам по господарству, ходили до лісу з ними по гриби, суниці. Ранньою весною збирали лісові квіти.

Після закінчення Видиборської загальноосвітньої  школи дівчина вступила до Житомирського агроекологічного університету, який закінчила у 2000 році. Здобула спеціальність «Облік і аудит», кваліфікація «Економіст-бухгалтер».

У 2015 році здобула другу вищу освіту у Житомирському педагогічнному університет ім. І Франка за спеціальністю «Інформатика».

Нині працює  у Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті майстром виробничого навчання  у тих, хто навчається на операторів комп’ютерного набору, офісних службовців (бухгалтерія). Викладає  бухгалтерський облік, комп’ютеризацію облікової інформації, діловодство та управлінську документацію. Каже, що робота їй дуже подобається. Та й всі студенти, яких вчить Алла Володимирівна, її дуже люблять і поважають.

Має двох дітей: сина Владислава та доньку Марію. Дуже їх любить.

Пані Алла вільного часу  майже не має, але якщо таки  трапляється можливість, то любить частувати своїх рідних смачною випічкою. Також любить в’язати  речі та вирощувати квіти.

«У людях ціную чесність. Вважаю, що коли б усі  були чесними, то у світі не було б підлості та лицемірства. Для мене гірка правда є ціннішою за солодку брехню», – ділиться думками Алла Володимирівна.

Ще однією її рисою є здатність вислухати. Пані Алла дуже поважає людей які вміють вислухати і в потрібний момент дати пораду.

Також у людях їй подобається  позитивізм. Дуже поважає тих, які завжди шукають щось хороше навіть у тих життєвих ситуаціях, над якими інші плачуть.

«Хочу, щоб усі мої близькі   були завжди здорові. Звичайно, в майбутньому мені хотілося б плідно працювати, приносити користь людям та своїй країні. Сподіваюся, мені це вдасться, тому що я обрала таку  професію, де  можна творити добро», – наостанок поділилася планами Алла Володимирівна.

Отож будемо сподіватися, що всі її плани неодмінно збудуться. Щиро їй цього бажаємо.

 

 

 

 

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
18 22 26 100_1598
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031