Анатолій Мельниченко: “Жителі села Некраші заслуговують їздити на маршрутці, а не ходити пішки”

Нещодавно на території Троковицької сільської ради відбулися справжні історичні зміни в питанні транспортного сполучення. Справа в тому, що багато жителів сіл Троковичі та Некраші працюють в місті Житомирі до самого вечора , а потім змушені добиратися додому.

Mv4CFsiuZRs

Якщо говорити про троковців, то їм  пощастило, адже остання маршрутка відправлялася  з Житомира аж о 20:40 та їхала до центру села Троковичі.  Жителі ж сусіднього села Некраші, яке входить до Троковицької сільської ради змушені були ходити пішки близько 3 км. Проблема та дискомфорт для людей тривав роками, аж поки  данним питанням не зайнявся громадський активіст, житель с. Троковичі – Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО, який домігся продовження руху останньої маршрутки “ЖИТОМИР-ТРОКОВИЧІ” до с. Некраші.

Вирішити питання в позитивному напрямку було досить не просто через різні причини, головною з них є жахливий стан ділянки дороги Троковичі- Некраші, але  перевізник Савіцький Євгеній Альфредович, що обслуговує маршрут “ЖИТОМИР-ТРОКОВИЧІ”з  розумінням поставився до всіх обставин і як  завжди зробив все, для забезпечення якісного обслуговування пасажирів.

Отже, маршрутка таки поїхала, але потім розпочався сильний спротив одного з перевізників – Гетьманенка П.І., який всілякими шляхами намагався перешкодити узаконенню її продовження, хоча всі люди стверджували, що дана маршрутка їм дуже необхідна. Тоді Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО  звернувся за підтримкою до народного депутата України Павла Дзюблика, який  в той же день підключився до спільної роботи для  позитивного вирішення данного питання.

Вже через декілька днів всі дозвільні документи були підписані і маршрутка почала знову їздити до с. Некраші. “Було досить складно продовжити рух маршрутки до с. Некраші, але все-таки разом, спільними зусиллями це вдалося зробити. Я переконаний, що жителі с. Некраші  заслуговують їздити на комфортному транспорті , а не ходити пішки” – зазначив Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО.

Станом на сьогодні, автобусний маршрут “ЖИТОМИР-ТРОКОВИЧІ” відправляється із м. Житомира о 20:30 та успішно здійснює перевезення пасажирів до села Троковичі та Некраші і у зворотньому напрямку до міста Житомира.

IMG_0534

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
2 32 p1010265 dsc_0877
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930