![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Голова парламентського Комітету з питань економічної політики, представник «Народного фронту» Андрій Іванчук вважає, що в найближчі роки основною проблемою Карпатського регіону буде кадрова. «На жаль, за останні десятиліття з України, а особливо із Західного регіону, відбувся відтік кадрів. Багато працьо- витих, розумних громадян покинули Батьківщину у пошуках гідної зарплатні», – заявив він на спільному виїзному засіданні чотирьох комітетів Верховної Ради в Івано-Франківську. Андрій Іванчук наголосив, що не можна ігнорувати зміни, які відбуваються наразі в економіці. «Ми не можемо платити нижчу зарплату, ніж людина може отримати в сусідній країні», – вважає він. Саме зростання зарплати стане поштовхом для повернення українців на Батьківщину, вважає парламентар.