Арсеній Яценюк: Завдання «Народного фронту» – виконати програму реформ і піти на президентські та парламентські вибори 2019 року

Виступаючи на з’їзді партії, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк наголосив, що політична сила розпочала свою діяльність у надскладних умовах.

«У когось могло скластися враження, що ми досягнули мети. У нас такого враження взагалі не було. Ми чудово усвідомлювали, що це тільки початок. Початок важкої боротьби, боротьби з неймовірними викликами, з якими Україна за час своєї відновленої незалежності жодного разу не стикалася».

«Ми зібралися з силами. Ми стали один біля одного як єдина команда. І ми довели всім, що здатні боротися і перемагати. І це заслуга всієї партії, всієї політичної команди «Народного фронту», – сказав він.

Арсеній Яценюк нагадав, що навесні 2014 році на казначейському рахунку країни було лише 108 тис. грн., Україна «сиділа на російській газовій голці», а бюджетний дефіцит сягав 10% з боргами «Нафтогазу».

«Коли ми прийшли, у нас не було чим заправляти танки, і танки не їздили. У нас не було армії, заробітної плати для військовослужбовців. Сьогодні це одна з найпотужніших армій Європи, яка єдина бореться і стримує російську військову агресію», – наголосив лідер «Народного фронту».

Арсеній Яценюк нагадав, що за результатами виборів 2014 року була створена парламентська коаліція з п’яти фракцій, до якої вперше в історії країни увійшла конституційна більшість – 302 народних депутати. Але потім члени парламентської коаліції почали виходити з її складу – стало страшно брати відповідальність, приймати непопулярні рішення.

«Я не знаю, що таке непопулярні рішення. Я знаю, що є рішення правильні і неправильні. Ми боролися за життя країни. Так, ми приймали правильні рішення, і країна тому сьогодні живе», – сказав він.

Арсеній Яценюк наголосив, що йдеться не про політичні рейтинги, не про місця в уряді чи в парламенті, – це все минеться.

«Мова іде про долю країни. І зараз доля країни залежить від єдності всіх гілок влади, Президента, уряду і нашої парламентської коаліції. І не тільки від єдності, але і правильних цілей, які повинні бути поставлені і доведені», – сказав він.

Лідер «Народного фронту» підкреслив, що завдання партії – виконати програму реформ, яка необхідна для країни, і в 2019 році піти на президентські та парламентські вибори:

«Нас оцінять люди. Нам є що сказати. У нашій країні і в нашій політичній системі є відповідальні люди, які припускаються помилок, але які їх виправляють, які знають, що робити, вміють робити, мають цінності і власні переконання. І ці люди – це політична партія «Народний фронт».

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
1 8 dsc09698 100_1598
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829