![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Сучасний світ важко уявити без фотокамер. Фотографія вже давно перетворилась на невід’ємний елемент життя. Проте іноді зйомка та використання знімків приводить до суперечок і навіть судових процесів.
Пояснюємо, кого і як можна фотографувати й знімати, а потім публікувати, щоб це було в межах закону.
Для того щоб придбати авторство на фото, достатньо взяти свою фотокамеру в руки, вибрати об’єкт зйомки і натиснути на кнопку спуску. Таким чином, авторство у вас в кишені. Але якщо ви хочете саме присвоїти авторство, тобто вкрасти авторські права на фото у законного власника авторських прав, можете поставити свій копірайт на чужу роботу і опублікувати її в Мережі інтернет під своїм ім’ям.