![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
«Університет людей поважного віку вирішує головну проблему літніх людей: тут вони отримують спілкування, отримують нові знання та відчувають себе потрібними», – зазначають організатори новоствореного факультету.Програма курсу складається із тематичних засідань на теми збереження здоров’я, правової грамотності, організації життя, вміння користуватися сучасними комунікаційними та інформаційними технологіями, тощо.
Заняття проходять у бібліотеках села Дениші, Корчак та Тетерівка. Всього в Тетерівській ОТГ здійснюють свою діяльність 2 будинки культури, 2 клуби, 2 центри культури і дозвілля та 3 бібліотеки.
http://auc.org.ua/