Бібліотечне покликання Олени Троценко

Ніхто із нас не бачив її похмурою, невдоволеною. Навпаки, вона завжди усміхнена, привітна, намагається підняти настрій іншим. В бібліотеці с. Новосілка цьогоріч відбулись разючі зміни. Замість зруйнованої стелі, старих дверей, вікон, з’явилось все нове, сучасне та гарне. А, головне,стало тепло. Олена Олексіївна з вдячністю розповідає, як працювали будівельники, скільки коштів та зусиль доклала Черняхівська селищна Рада і її голова Іван Бабицький до того, щоб надати можливість працівникам культури творити добро в комфортних умовах.
Протягом багатьох років Новосілківська бібліотека жодного разу не залишалась осторонь районних творчих акцій, конкурсів, соціальних проектів. Це і участь в акціях «Моя квітуча бібліотека», «Майстри мого села»,»Доля людини»,»Портрет сучасника», «Вулицею рідного села», конкурсах «Бібліоманія», «Читач року», і т.д.
Олена Олексіївна знайома з усіма жителями села, знає їх запити, цікавиться історією краю. В селі немає школи, але діти, що навчаються в Черняхові є постійними читачами сільської книгозбірні і найактивніші з них об’єднались в клуб «Юна леді», в якому дівчатка вчаться бути модницями, слідкувати за здоров’ям, спілкуватись, бути господинями.
Об’єкт особливої уваги бібліотекаря – дитячий садочок . Олена Олексіївна привчає малюків до книги, намагається ознайомити з усіма принадами світу казок, дитячих віршиків, малюнків. А ще чуйно відноситься до тих односельчан, які потребують особливої уваги. Це люди похилого віку, учасники тривожних подій різних років, сучасні воїни-герої АТО. Нині перед нею стоїть непроста задача: наповнити новим змістом нові стіни бібліотеки. Ми впевнені, що це їй вдасться, адже ініціативності, вмінь та навичок їй не позичати.
В цьому році є ще один привід побажати Олені Олексіївні Троценко успішної роботи і надалі, творчих знахідок,здоров’я,віри в успіх на бібліотечній ниві, адже у неї в січні-почесний ювілей.
Мама і бабуся, дружина, сестра, подруга, колега, трудівниця і просто хороша людина варта поваги і шани .

З повагою колектив працівників  Черняхівської районної бібліотеки

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
17 20 100_1023 100_1507
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031