![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Через погіршення погодних умов та посилення поривів вітру на мережах Житомиробленерго відбулися випадки аварійних відключень. Про це повідомили у прес-службі АТ «Житомиробленерго».За інформацією енергопостачальника, станом на 11 годину знеструмленими залишаються 44 населених пункти.
Зокрема, без електропостачання залишилися 10 населених пунктів Чуднівського району, 7 – Баранівського, по 6 населених пунктів у Ємільчинському і Малинському районах. КРім того, без світла перебувають 4 села у Народицькому районі, 3 у Романівському, 2 у Бердичівському та по одному в Житомирському, Коростенському, Новоград-Волинському, Попільнянському, Радомишльському й Черняхівському районах.
Над відновленням ЛЕП працюють бригади Житомиробленерго.
За прогнозами метеорологічних служб погодні умови і надалі ускладнюватимуться.
Для недопущення випадків електротравматизму серед населення та прискорення відновлення електропостачання Житомиролбленерго звертається до всіх споживачів електричної енергії та населення з застереженням.
У разі дотику або навіть наближенню на небезпечну відстань до проводу, який звисає з опори, лежить на землі або на гілках дерев, людина може бути вражена електричним струмом. Щоб уникнути нещасного випадку від враження електричним струмом слід суворо виконувати такі прості правила:
https://zhitomir.life/