![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Тяжко захворів черняхівець Ігор Миколайович Іщенко. Йому вже зробили хірургічну операцію. Попереду – ще одна. Лікування й реабілітація потребують великих коштів.
Черняхівці знають Ігоря Іщенка як життєрадісну, дружелюбну й працьовиту людину, готову допомогти іншим у скрутну хвилину. Тепер такої допомоги потребує він сам.
Просимо перераховувати кошти на картку “Приватбанку” 5168757286828969 на ім’я Іщенка Ігоря Миколайовича.