![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Дівчина навчається в 11-му класі Черняхівської загальноосвітньої коли І-ІІІ ступенів і відвідує Школу журналістики при навчальному закладі. Вона взяла участь у конкурсі, проведеному «Українським інтересом» https://uain.press – одним із найавторитетніших вітчизняних медіа.Разом із тринадцятьома кращими юними журналістами країни 9 березня Вікторія відвідає редакцію “Українського інтересу” в Києві і пройде майстер-класи з основ журналістики, фотосправи, комп’ютерного дизайну, редагування та адміністрування. Переможці також отримують подарунки від редакції, а три найкращі роботи опублікують на сайті «Українського інтересу».