![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Дівчині 13 листопада вручено диплом лауреата стипендії Президента України. Ця нагорода здобута кропіткою працею Олени в підготовці до ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, за результатами якої вона стала абсолютною переможницею. Учитель Олени – Лариса Василівна Мазур, нещодавно нагороджена відзнакою Житомирської обласної ради «Честь і слава Житомирщини».
Олена відома в районі та області своїми досягненнями у вивченні різних предметів, підтверджені щорічними перемогами на районних, обласних та всеукраїнських предметних олімпіадах та конкурсах.