Черняхівська районна організація ВФСТ «Колос» підвела підсумки 2017 спортивного року

Черняхівська районна організація ВФСТ «Колос» підвела підсумки спортивного року, в різних видах спорту були визнані найкращі, найдостойніші команди, тренери, спортсмени які гідно представили наш район, як на обласному так і Всеукраїнському рівні.

В номінації “Кращий волейболіст року” став Воронюк Віталій ( ІІ місце в змаганнях з волейболу в залік XVII обласних спортивних іграх Житомирщини, І місце в XIV спартакіаді серед педагогічних працівників Житомирщини)
Кращою волейболісткою визнано Ковальчук Вікторію ( ІІІ місце в змаганнях з волейболу в залік XVII обласних спортивних іграх Житомирщини)
В номінації «Кращий тенісист та тенісистка» кращими визнано: переможця Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади в м. Києві Дмитра Попроцького (с. Селянщина), серед жінок кращою визнано призерку XIV спартакіади серед педагогічних працівників Житомирщини Кицюк Тетяну (с. Крученець).
Серед шахістів кращими визнано, серед чоловіків Малашевича Миколу – учасник обласних змагань серед педагогічних працівників Житомирщини, серед жінок Малиновська Наталя Петрівна призерка XVII сільських спортивних ігор Житомирщини та XIV спартакіади серед педагогічних працівників.
Гідно представляли наш район на обласних змаганнях і наші шашкісти це учасник змагань «Краще спортивне село 2017» Петро Демчук (с.Селянщина) та Щербина Майя бронзова призерка XIV спартакіади серед педагогічних працівників.
На протязі останніх років гарні результати в змаганнях демонструє Душко Юрій (смт. Черняхів) – кращий спортсмен в номінації «Армспорт», чемпіон XVII сільських спортивних ігор Житомирщини.
В номінації “Кращий футболіст” переміг Ткачук Микола чемпіон Всеукраїнських змагань з футзалу серед ветеранів ВФСТ «Колос», серед дівчат кращою визнано гравця команди ФК «Полісся» Житомирська область, учасницю першої ліги Чемпіонату України та Чемпіонату України з футзалу по першій лізі Литвинчук Юлію Юріївну(с. Крученець).
В номінації «Кращий легкоатлет та легкоатлетка року» визнано призерів ХVІІ сільських спортивних ігор Житомирщини з легкоатлетичної естафети Протасевича Дмитра (с. Славів) та Сидорук Марину (с. Мокренщина) бронзова призерка Чемпіонату області з бігу на 1000 метрів, бронзова призерка обласної спартакіади серед учнівської молоді з естафетного бігу.
В номінації «Кращий тренер» визнано Бабака Максима Вікторовича – дитяча команда «Темп» (Селянщина) переможець футбольного фестивалю «Даруймо радість дітям!», ІІ- місце на обласних змаганнях «Шкіряний м’яч», 5 місце на Всеукраїнських змаганнях « Хто ти, майбутній Олімпієць?».
«Кращою командою» визнано чемпіонів України з футзалу серед ветеранів ВФСТ «Колос» ФК «Граніт» Черняхівського району.
В номінації “Краща організація спортивно-масової роботи” визнано відділ освіти Черняхівської РДА та Колядич Світлану Петрівну методиста районного відділу освіти – обласні змагання серед ветеранів сільського спорту Житомирщини, зональні змагання футбольного фестивалю «Даруймо радість дітям!», відкриття малих олімпійських ігор Черняхівщини.
В номінації «Відкриття року» лауреатом стала гравчиня збірної Рівненського Міжрегіонального центру, кандидатка в збірну команду України WU – 10 Протасевич Дарина (Селянщинський спортивний ліцей).

В номінації «Краща спортивна газета» визнано газету «Нове життя». Перемогу в номінації за «Відданість спорту» отримав Жуковський Павло Степанович вчитель Черняхівської гімназії.
В номінації «Меценат року» за постійну підтримку спортсменів, надання фінансової допомоги, за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в районі кращими визнано депутатів обласної ради Руденького Андрія Олександровича та Сташенко Григорія Федоровича.

За інформацією “Новин Черняхівщини” у Фейсбуці

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
1 2 9 dsc_0195
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031