![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Наприкінці червня на базі комунального позашкільного навчального закладу «Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради відбулася 1 обласна виставка-конкурс дитячого малюнку «Чарівний пензлик», в якій взяли участь понад 70 учасників у складі 13 делегацій з 11 районів та 2 міст Житомирщини.
Учениця 10 класу Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Наталія Качура стала переможницею в номінації «Знай і люби свій рідний край». Наставник юної художниці – Надія Кулаківська.
Дівчина нагороджена дипломом першого ступеня. Її робота називалася «Українські лелеки».