![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Незважаючи на карантин, учні та вчителі Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів не залишили поза увагою захисників нашої Батьківщини.
Вони передали їм разом із малюнками, листами, ковдрою, консервацією і солодощами тепло своїх сердець, чим ще раз довели повагу, любов та підтримку.
І все це вирушило в дорогу на кораблі, який виготовили власноруч школярі для морських піхотинців. Капітаном корабля став капелан Володимир Янчук, який знову вирушає на передову.
Вони нарівні з дорослими плетуть маскувальні сітки, печуть бійцям АТО пиріжки, в’яжуть шкарпетки, збирають гроші й роблять обереги, щоб там, на передовій, підтримати наших солдат і ще раз нагадати: хлопці, тримайтеся, ви не самі, ми з вами. Наші школярі об’єдналися у потужний фронт допомоги нашій армії, і роблять маленькі дива, які щодня рятують людські життя…