![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
25 квітня в Баранівці відбувся V обласний фестиваль – конкурс хорової пісні пам’яті Анатолія Пашкевича «Мамина вишня». У співі змагалися 37 вокальних колективів. Загалом – 540 учасників.
Аматори сцени виконали більше 100 пісень, серед яких твори сучасних українських композиторів, обробки українських народних пісень, твори Анатолія Пашкевича.
Хоча, звісно, не в кількості справа, а у високій майстерності виконавців, їхній щирій сердечності.
Особливо тепло вітали глядачі жіноче вокальне тріо «Мак» Черняхівського районного будинку культури у складі Оксани Фещук, Ілони Свірської та Світлани Новицької.
Дівчата виконали акапельно пісню «По діброві вітер виє», а також «Ой ти ніченько» А.Пашкевича в обробці А.Дзюби.
Учасниці тріо «Мак» у номінації «Колективи малих форм» здобули друге місце, отримали приз та аплодисменти.
Які красиві, які талановиті!
У нас в глибинці можна віднайти такі таланти, що й не снилися навіть великій сцені!