![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Відбувся заключний етап чергового туру Першої ліги Чемпіонату України з волейболу серед аматорів. У ньому черняхівський «Хорос» вкотре довів свою перевагу. Черняхівці перемогли уманський «Базис» із рахунком 3:2, а житомирську команду «Біоресурси» 3:1. Підтримує команду народний депутат України Павло Дзюблик.
Таким чинос ВК «Хорос» пробився до фіналу разом з іншими 5-ма найсильнішими аматорськими волейбольними командами України Першої ліги.
Фінальні змагання Чемпіонату України відбудеться в травні. Місце проведення змагань іще не відоме.
Директор ВК «Хорос» – Олександр Гибало, тренер – Сергій Терейковський.