![2 2](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_2.jpg)
![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![23 23](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08218.jpg)
![dsc09628-4 dsc09628-4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc09628-4.jpg)
4 червня в Коростишеві вперше прохойшли обласне свято народної творчості «Фольклорне намисто» та свято декортавно-прикладного мистецтва «Майстерний червень»
Розпочалися заходи з обряду «Водіння Куста». Після того гостей та учасників свята привітали перший заступник голови райдержадміністрації Є.В.Путято та міський голова І.М.Кохан і, відповідно до давніх звичаїв, обдарували Куста корзинкою з солодощами.
На свято завітала з приємними для учасників подарунками заступник начальника управління культури облдержадміністрації С.М.Дзядевич.
Теплом своїх сердець та творчістю поділилися з присутніми колективи Коростишівського, Малинського, Пулинського, Коростенського, Житомирського, Попільнянського, Єміьчинського, Новоград-Волинського, Черняхівського районів, а також Вишевицької ОТГ.
Черняхівщину на цьому заході представляв народний гурт «Козацькі жарти» районного будинку культури: Павло Гринь, Юрій Тишкевич, Руслан Кулеша, Віктор Денисов та його керівник – заслужений працівник культури України Василь Капустін.
За вагомий внесок у збереження та примноження українських традицій, розвиток та пропаганду національного мистецтва високу майстерність виконання, як лауреата обласного свята, Василя Капустіна було нагороджено дипломом управління культури Житомирської ОДА.
Разом із тим у міському парку відпочинку проходили виставка майстрів народної творчості та конкурс дитячого малюнку «Коростишів очима дітей».