![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Не всі знають, що у Черняхові живе ослик. Звати його Санчо. Санчо – тварина з характером: якщо йому щось не подобається, може й фиркнути, а може і вкусити. Був випадок, коли він вкусив свого господаря: той потурбував ослика, коли тварина обідала.
Господарі Санчо зазвичай дають йому траву, овес і хліб. Апетит у нього дай Боже кожному: за два тижні він з’їв майже третину конюшини, що росла на городі.
Санчо ще маленький – йому менше року. Ослика батьки подарували своєму сину Микиті на день народження, і хлопчик був безмежно радий подарунку.
Разом із господарями Санчо живе на вулиці Куйбишева. Щоб дістатися до нього, мені довелося йти по доріжці, що пролягає понад місцевим струмком-каналом. Сусіди радо показують дорогу.
Якщо хтось хоче подивитися на рідкісну місцеву тваринку, необхідно з собою взяти трохи хліба, щоб Санчо радо вас зустрів.
Віталій Лук‘янчук