![2 2](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_2.jpg)
![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![23 23](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08218.jpg)
![dsc09628-4 dsc09628-4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc09628-4.jpg)
Захід проходив уже шостий рік поспіль. На ньому свої роботи представили і черняхівці: картини – художники Григорій Малиновський та Віктор Іщенко, вишивку – народний майстер Ніна Янушевич, вироби з дерева – народний майстер Валерій Бондарчук.
Біля обласної бібліотеки імені Олега Ольжича учасники із різних куточків Житомирщини презентували свої доробки як традиційного декоративно-прикладного мистецтва, так і сучасного.
Майстри представили на огляд житомирян свої кращі роботи з лялькарства, ткацтва, різьблення по дереву, вишивки, бондарства, писанкарства, художнього ковальства, кераміки, виробів зі шкіри, паперу, соломи, тістопластики, лозоплетіння, плетіння з бісеру та ін.
Начальник управління культури облдержадміністрації Юрій Градовський та директор обласного Центру народної творчості Юрій Кондратюк кращих майстрів області нагородили почесними грамотами.