![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
На Водохреща вода має очищаючий характер і несе здоров’я людині, впливає на глибину її душі. Про це добре знають черняхівці. Тому вони 19 січня прийшли на свій Йордан – Черняхівський ставок.
Воду ставка освятив отець Роман. Він зазначив, що хрещенська вода несе оновлення і силу жити по-новому: краще, без гріха і зла.
Святкові заходи цього дня, як завше, організували активісти ЧРГО «Україна – це МИ» та команди «Конкретних справ» і, звичайно, народний депутат України Павло Дзюблик.
Велика ополонка у формі хреста, смачна рибна юшка, комфортні умови для переодягання у наметі – ці клопоти взяли на себе Петро Крисюк, Сергій Дзюблик, Андрій Нитюк та Ігор Іщенко.
Цього року бажаючих скупатися було як ніколи. Вистачало і глядачів, які наважаться – таки пірнути в хрещенську воду. Але вже наступного року.