![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Про це говорить керівник підрозділу риболовлі цієї громадської організації, член її керівної ради Сергій Дзюблик.
Він зазначає, що останнім часом почастішали випадки неправомірного вилову риби: рибалки не ловлять на одну вудку з одним гачком (була така домовленість), а користуються спінінгами чи навіть сітками.
Сьогодні керівництво ЧРГО «Україна – це МИ» разом із черняхівськими правоохоронцями примусили покинути береги Черняхівського ставка групу житомирян, котрі рибалили зі спінінгами і поводилися нахабно та неадекватно.
Тож зазначена громадська організація нагадує: під час нересту на берегах Черняхівського ставка дозволяється рибалити лише на одну вудку з одним гачком. Жодному з порушників не вдасться уникнути покарання