![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Вже так повелося, що у День Святого Валентина ми даруємо подаруночки не тільки коханому чи коханій, а всім, хто дорогий для нас. У нашій бібліотеці для дітей напередодні Дня святого Валентина відбувся майстер клас: “Розтануть сніжинки від веселої Валентинки” який провела бібліотекар Валентина Огійчук .
Наші дорогі користувачі добре знають про свято всіх закоханих. Вони не тільки чекають на подарунки, а й готові їх дарувати. Під час зустрічі дізнались про історію свята, про те, коли з’явились та, якими були перші валентинки і, що дарують у цей день сьогодні.
Чи може бути щось миліше від валентинки виготовленої з великою любов’ю своїми рученятами?
Нехай подарунків у житті кожної людини буде більше – і подарованих, і отриманих! Тоді у світі буде більше любові!
У православному і католицькому календарі такого свята 14 л. Не має