![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
«Державна служба зайнятості – помічник у професійному самовизначенні» – під таким гаслом 27 лютого відбулася зустріч фахівців Черняхівського районного центру зайнятості з учнями старших класів Вільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Під час профорієнтаційного заходу діти отримали інформацію щодо важливості правильного вибору професії, основних правил та формул, яких слід дотримуватися, ознайомилися з послугами, що надає служба зайнятості, пройшли психодіагностичне тестування. Також для майбутніх випускників була організована професіографічна екскурсія до Черняхівського районного військкомату.
Загалом з початку 2018 року фахівцями Черняхівського районного центру зайнятості було проведено 5 профорієнтаційних заходів для учнів 8-11 класів Вільської об’єднаної територіальної громади.
Черняхівський районний центр зайнятості