![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
На базі Черняхівської гімназії відбулося відкриття районної Спартакіади школярів 2015-2016 навчального року. За підсумками 2014-2015 навчального року команда Дівочківської школи нагороджена кубком та дипломом за ІІ місце у заліку серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів.
Гарним сюрпризом для вихованців закладу став подарунок від директора фірми «Нива-Експо», депутата районної ради Андрія Руденького – 10 найкращих спортивних комплектів жовто-блакитного кольору. Отримавши такий подарунок, вони націлені були лише на перемогу.
У запеклій напруженій боротьбі юнаки у змаганнях з волейболу вибороли І місце, а дівчаткам Дівочківської школи серед команд загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів не було рівних: вони впевнено вибороли І місце у змаганнях з волейболу.
Кращими гравцями було визнано: Вербича Вадима (9 клас), Тишкевича Миколу (9 клас), Клинчука Олександра (9 клас), Будзінську Світлану (9 клас), Нікітчук Ірину (9 клас), Хробуст Наталію (9 клас).
Девізом кожного учасника стали слова: «Найвищий рекорд – здоров’я, найбільша перемога – перемога над собою».